Traky sú veľkosťou vhodné pre menšie papagáje ako pyrury, korely  a pod.

Dostupné  v čiernej, červenej a tmavomodrej farbe.

ODPORÚČAME PREČÍTAŤ PRED POUŽITÍM TRAKOV

  1. Pred každým použitím trakov je nutné skontrolovať švy, spony, karabíny, hlavne GUMY a celkový stav popruhov.
  2. Popruhy správne nasadíme nasledujúcim spôsobom: Spona na uťahovanie je vždy spredu papagája a to buď v strede alebo na pravej strane, podľa zvoleného strihu. Povolíme si popruhy čo najviac, prevlečieme cez hlavu, potom ľavé krídlo, stiahneme za krídlom, prevlečieme cez pravé krídlo a popruhy dostatočne utiahneme.
  3. Papagája je nutné strážiť aby popruhy alebo gumičku nehrýzol, rozptyľovať ho, upozorňovať, že nesmie.
  4. Každý papagáj prijme traky prvýkrát inak. Medzi bežné chované patrí napr. Nepokoj, hryzenie, strkanie nožičiek za popruhy. Odporúčame hneď po nasadení vziať papagája von a rozptyľovať ho. Odporúčame trénovať nasadenie popruhov spočiatku minimálne raz denne, najlepšie aj viackrát za deň, aby si na ne papagáj zvykol.
  5. Veľmi dôležité je KONTROLOVAŤ gumu a raz za čas ju vymeniť. Guma je materiál, ktorý sa časom môže zničiť, preto je dôležité ju pred každou prechádzkou SKONTROLOVAŤ. Novú gumu si môžete zakúpiť v galantérii, pod názvom “klobúková guma- guľatá. Pre veľké papagáje odporúčame minimálnu hrúbku 3mm, pre malé min.2 mm. Ani my nie sme schopní každú gumu skontrolovať, preto prosíme Vaše prekontrolovanie pred každou prechádzkou.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia Captcha

Traky pre malé papagáje S

  • Kód produktu: traky
  • Dostupnosť: 86
  • 16,90€


Dostupné možnosti