Prípravok na ničenie škodcov- koncentrát- ARDAP

Na akútne napadnutie škodcami

Funguje okamžite a trvalo až 6 týždňov

Pre domácnosť, záhradu, chov. zariadenie  zvierat, obchod a poľnohospodárstvo-stajne.

Veľkosť : 200ml

ARDAP Pest Control Concentrate: 200 ml 

Koncentrát ARDAP Pest Control: 200 ml Širokospektrálny insekticíd na ničenie škodcov a múch. Koncentrát ARDAP na kontrolu škodcov v zriedení pripravenom na použitie má usmrcujúci účinok pre muchy všetkých druhov,  všetky druhy roztočov (vrátane roztočov, Sarcoptes spp.), Kliešte, vši, blchy,  vši vo vlasoch , ako aj proti iným škodcom alebo , ako sú napríklad šváby, mory, pavúky,  a mravce v chovných priestoroch -  v stajniach všetkého druhu, ako aj v technických miestnostiach, ako sú miestnosti na výrobu mlieka a na da sá  používať na dezinfekciu podláh.
Účinok usmrcovania nastáva okamžite po kontakte škodcu s aplikačným roztokom. Jedna aplikácia vedie k trvalému účinku až 6 týždňov. Steny pokryté vápnom neaktivujú účinok ARDAP. Kŕmiaci a kontaktný insekticíd ARDAP pôsobí rýchlo a spoľahlivo. Možný prenos infekcií muchami, ako sú infekcie vemena aleboinfekcia  rany, je znížená. Pred narodením alebo ošetrením stáda sa perie  a srsť postriekajú prípravkom ARDAP, aby mohla práca veterinárneho lekára nerušene prebehnúť  v priestore s muchami a škodcami.
Pre aplikáciu sa odporúča tlakový postrekovač ARDAP.

S objemom 1,5 litra je tlakový postrekovač ARDAP vynikajúci na aplikáciu zriedeného koncentrátu ARDAP na veľké plochy.Použivať sa môže aj :- Ako doplnok k ARDAP Pest Control v domácich a komerčných priestoroch a v chove zvierat (holubníky, klietky pre vtáky, ustajnenie zvierat atď.) S ARDAP Universal Vermin Spray majú veterinári a spotrebitelia -chovatelia produkt po ruke v každej situácii, ktorý môže byť použitý okamžite a je účinný. 

Inštrukcie na používanie:

Pri  výskyte  múch alebo škodcov sa 200 ml ARDAP   zriedi  s 20 litrami vody. V prípade silného napadnutia hmyzom  alebo škodcami zrieďte obsah 200 ml fľaše  zriedi  do s cca. 32 litrov vody.

Rozprašovač pripravený na použitie postačuje na ošetrenie stabilnej plochy až 280 m².

Roztok dôkladne naneste na ošetrované povrchy a predmety (všetky miesta, na ktorých sa pohybuju  muchy a škodcovia, ako sú trhliny, výklenky, okenné rámy a tabule, povrazy, priečky,  deliace mreže, podpery nosníkov, potrubia atď.) bežným striekacím zariadením pri nízkom tlaku a počas  postreku  opakovane pretrepávať, aby sa zabránilo usadzovaniu koncentrátu. Na zariadeniach, stenách alebo stropoch nezostanú škvrny alebo sfarbenie z rozprašovacieho roztoku. Odstránenie nežiaducich stredných náterov na povrchoch je možné umytím pomocou komerčne dostupných vodných univerzálnych čistiacich prostriedkov.

Informácie na ochranu používateľa:

Zabráňte akémukoľvek zbytočnému kontaktu s produktom. Nesprávne použitie môže spôsobiť poškodenie zdravia. Nevdychujte sprejovú hmlu. Počas práce nejedzte, nepite a nefajčite.

Opatrenia prvej pomoci: Postihnutého dopravte na čerstvý vzduch. Nenechávajte bez dozoru.

Po vdýchnutí: Prívod čerstvého vzduchu, v prípade príznakov vyhľadajte lekársku pomoc.

Po kontakte s pokožkou: Umyte mydlom a vodou.

 


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia Captcha

ARDAP -STOP škodcom, KONCENTROVANÝ roztok proti škodcom

  • Kód produktu: dezinfekcia
  • Dostupnosť: 10
  • 27,50€