ARDAP® Fogger účinný  spoľahlivo proti všetkým druhom múch, dvojkrídlových  lietajúcich  múch, a ďalší hmyz, ako sú blchy, kliešte, roztoče, vši, šváby, mole, pavúky, atď pre použitie v zvieracích kotercoch , vtáčích chovných zariadeniach , priestoroch pre  ustajnenie zvierat, domácnosti, priemyslu a poľnohospodárstve.

Ardap Fogger obsahuje aktívne zložky permetrín a pyriproxyfén a piperonyl butoxid a v spolúpráci   s  permetrínom rýhlo a spoľahlivo zabíja  hmyz, zatiaľ čo pyriproxyfén (inhibítor rastu) preruší biologický vývojový cyklus. Preto účinne  zaberá po dobu 6 mesiacov ,lebo zasiahne     všetky štádiá vývoja hmyzu a škodcov.

• Pre použitie v miestnosti s maximálnou veľkosťou 60 metrov štvorcových

• Pre ničenie  parazitov a bĺch, rovnako ako ich vajíčok   a lariev do 6 mesiacov

• Aktivácia prípravku jednoduchým stlačením tlačidla

• Na použitie v živočíšnej výrobe


dvojité balenie  2 x 100ml


Návod na použitie: 

Chovné zvieratá odnesieme preč  z priestoru ktorý chceme " vydymiť " !!!!!!

Ardap Fogger -dymovnicu  umiestnite  centrálne a kolmo na vyvýšený bod/stôl, stolička/ , podložte noviny  pod prípravok 

Tlačidlo na postrek tlačte, kým nezapadne. Nechajte v  priestore  2 hodiny a zatvorte dvere. Potom vetrajte  aspoň jednu hodinu. Obsah Ardap Foggers sa vyprázdňuje v priebehu niekoľkých minút a postačuje až na 60m ².  Vzdialené plochy  kryty , je možné poumývať  komerčnými  dostupnými  čistiacimi   prostriedkami .


ARDAP® Fogger spoľahlivo pomáha proti všetkým druhom múch, dvojkrídlovým vtákom, ako aj proti ostatným hmyzom, ako sú blchy, kliešte, roztoče, vši, šváby, mory, pavúky atď. Na použitie v holubníkoch, miestnostiach pre vtáky, v chovných priestoroch pre zvieratá, v domácnosti, obchode a poľnohospodárstve atď. Ardap Fogger obsahuje účinné látky permethrin a pyriproxifen, ako aj piperonyl butoxid ako synergent. Permethrin ničí škodcov rýchlo a spoľahlivo, zatiaľ čo pyriproxyfén (inhibítor rastu) narušuje biologický vývojový cyklus. Tým sa účinne bojuje proti všetkým stupňom vývoja po dobu 6 mesiacov.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia Captcha

ARDAP dymovnica dvojbalenie Fogger 2x100ml

  • Kód produktu: hygiena
  • Dostupnosť: 5
  • 17,00€